Apie Bajorų alėjas

Norisi gyventi taip

Šiaurės vakarinėje Vilniaus dalyje, Bajoruose, kuriama mažaaukščių namų gyvenvietė, kurioje namus supa gamta.

Ramybė

Mažaaukščiai namai kalvotoje 9 hektarų teritorijoje Bajoruose statomi taip, kad juose norisi gyventi, augti ir mėgautis ramybe.

Į šį kvartalą ilgametę patirtį iš vienos gražiausių sukurtų gyvenviečių Lietuvoje „Santariškių namai” savo sėkmės istoriją perkelia įmonė EIKA.

Dėmesys detalėms

„Bajorų alėjų“ gyvenvietę iš viso sudaro trys kvartalai. Pirmasis – jau baigtas statyti, parduota didžioji dalis butų, įsikūrę gyventojai. Pastatyti 153 butai trijų–keturių aukštų kotedžinio tipo ir daugiabučiuose gyvenamuosiuose namuose. Šiuo metu pradėtos antrojo kvartalo namų – 52 butų – statybos ir pardavimai. Nuo 2024 metų planuojama pradėti ir trečiąjį projekto kvartalą, kuriame turėtų atsirasti dar apie 200 butų.

Daug dėmesio skiriama gyventojų privatumui: individualūs kotedžų įėjimai, viena daugiabučio laiptinė. Kalvotame reljefe išsidėstę namai suformuos uždarą erdvę, kurioje nebus automobilių, suformuotos ilgamečių augalų alėjos.

Gyvenvietėje įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, pavėsinės su lauko kepsninėmis.

Vystytojas

EIKA – viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus. Nuo 1993 metų įmonių grupė EIKA pastatė beveik 4500 butų, daugiau nei 416 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų.

Ne vienerius metus EIKA buvo pripažinta geriausia nekilnojamojo turto, gyvenamojo būsto ir mišrios paskirties projektų plėtros įmonių ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse.

Apie vystytoją
Statybų eiga

Liepa-IV

Liepa-V

Vyšnia-V

2018 IV ketv.
2019 IV ketv.
PASTATYTA

Vyšnia-II

Vyšnia-III

Vyšnia-IV

2017 IV ketv.
2018 IV ketv.
PASTATYTA

Liepa-I

Liepa-II

2017 IV ketv.
2018 II ketv.
PASTATYTA

Beržas-I

Beržas-II

2020 III ketv.
2021 III ketv.
PASTATYTA

Klevas-I

Klevas-II

2022 II KETV.
2023 II KETV.
PROJEKTUOJAMA

Vyšnia-VI

2022 II KETV.
2023 II KETV.
PROJEKTUOJAMA