Apie Bajorų alėjas

Norisi gyventi taip

Šiaurės vakarinėje Vilniaus dalyje, Bajoruose, kuriama mažaaukščių namų gyvenvietė, kurioje namus supa gamta. Butų kaina „Bajorų alėjose“ – nuo 1360 eurų už kvadratinį metrą.

Ramybė

Mažaaukščiai namai kalvotoje 9 hektarų teritorijoje Bajoruose statomi taip, kad juose norisi gyventi, augti ir mėgautis ramybe.

Į šį kvartalą ilgametę patirtį iš vienos gražiausių sukurtų gyvenviečių Lietuvoje „Santariškių namai” savo sėkmės istoriją perkelia įmonė EIKA.

Dėmesys detalėms

Gyvenvietė Bajorų alėjos” plėtojama trimis etapais: pirmajame projekto kvartale pastatyti 117 butų su balkonais ir terasomis ar individualiais kiemeliais. Pradėtos pirmųjų antrojo kvartalo  namų – 36 butų – statybos ir pardavimai.

Daug dėmesio skiriama gyventojų privatumui: individualūs kotedžų įėjimai, viena daugiabučio laiptinė. Kalvotame reljefe išsidėstę namai suformuos uždarą erdvę, kurioje nebus automobilių, suformuotos ilgamečių augalų alėjos.

Gyvenvietėje įrengtos vaikų žaidimo aikštelės, pavėsinės su lauko kepsninėmis.

Vystytojas

EIKA – viena didžiausių nekilnojamojo turto plėtros ir statybos įmonių grupių Lietuvoje, sėkmingai plėtojanti gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus. Nuo 1993 metų įmonių grupė EIKA pastatė beveik 4500 butų, daugiau nei 416 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatų.

Ne vienerius metus EIKA buvo pripažinta geriausia nekilnojamojo turto, gyvenamojo būsto ir mišrios paskirties projektų plėtros įmonių ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Baltijos šalyse.

Apie vystytoją
Statybų eiga

Liepa-IV

Liepa-V

Vyšnia-V

2018 IV ketv.
2019 IV ketv.
STATOMA

Vyšnia II

Vyšnia III

Vyšnia IV

 

2018 IV ketv.
PASTATYTA

Liepa-I
Liepa-II

2018 II ketv
PASTATYTA