Apie Bajorų alėjas

Šiaurės vakarinėje Vilniaus dalyje, Bajoruose, kuriama mažaaukščių namų gyvenvietė, kurioje namus supa gamta. Jau pastatyti namai Vyšnios, Liepos ir Beržai, o šiuo metu baigtas statyti ir naujausias etapas – du keturių aukštų namai Klevai su plačiu butų pasirinkimu.

Ramybė

„Bajorų alėjos“ – 9 hektarų teritorija Vilniaus Bajoruose, kur nuo 2014 m. nekilnojamojo turto plėtros įmonė EIKA plėtoja nedidelio tankumo mažaaukščių daugiabučių namų gyvenvietę. Čia beveik 30-ties metų patirtį turinti EIKA derina prieinamas kainas ir aukšto lygio statybų kokybę, o visa tai – žalioje, gamtos ir ramybės kupinoje vietoje Vilniaus miesto teritorijoje.

Dėmesys detalėms

„Bajorų alėjų“ gyvenvietę iš viso sudaro trys kvartalai. Jau pastatyti du kvartalai, 197 butai trijų-keturių aukštų kotedžinio tipo ir daugiabučiuose gyvenamuosiuose namuose.

Šiuo metu jums siūlome rinktis naujus namus keturių aukštų daugiabučiuose „Klevai“ prie miškelio antrajame kvartale. Planuojama, kad čia iki 2023 m. III ketv. bus pastatyta apie 100 naujų butų. Kiek vėliau planuojama pradėti ir trečiąjį, pietinį projekto kvartalą, kuriame turėtų atsirasti dar apie 200 butų.

Šioje gyvenvietėje ypatingas dėmesys skiriamas pastatų kokybei, gyventojams atiduodamų patalpų išbaigtumui, kad vėliau reikėtų kuo mažiau laiko ir investicijų, gyvenimo komfortui. Paraleliai kuriant naujas gyvenamąsias erdves siekiama išlaikyti artumo su gamta jausmą, todėl išskirtinai rūpinamasi apželdinimu bei landšafto architektūra, medžių išsaugojimu, naujų augalų sodinimu ir priežiūra, gyventojų laisvalaikiu.

Plėtotojas

EIKA nekilnojamojo turto srityje veikianti nuo 1993 m. yra sukaupusi įvairiapusę patirtį nekilnojamo projektų plėtojime ir valdyme – nuo sklypo įsigijimo, architektūrinės vizijos ir idėjos išvystymo iki galutinio jos įgyvendinimo. Per 28-erius veiklos metus EIKA pastatė beveik 5800 butų ir 590 tūkst. kvadratinių metrų ploto tiek komercinių, tiek gyvenamųjų pastatų. Įmonių grupė daug kartų apdovanota kaip geriausia nekilnojamojo turto plėtotoja Lietuvoje, geriausiais Lietuvoje tapę įmonės projektai „Santariškių namai“, „Basanavičiaus 9A“ bei „Eika namai Pilaitėje“.

EIKA įmonių grupei priklausanti EIKA DEVELOPMENT teikia visas nekilnojamojo turto paslaugas. Rinkai siūlo produkto sukūrimo, statybų rangos ir valdymo, turto valdymo, investicijų ir finansavimo pritraukimo bei investavimo į NT, pardavimo bei rinkodaros paslaugas.

Domėjimasis naujausiomis technologijomis ir dėmesys klientų poreikiams leidžia plėtoti pažangius, komfortiškus ir energiškai efektyvius gyvenamųjų, komercinių, visuomeninių ir kitos paskirties pastatų projektus. Šiuo metu valdo ir vysto 10 gyvenamųjų projektų Vilniuje. 2019 m. atidarė pirmąjį „Hilton“ viešbutį Lietuvoje, kartu su partneriais 2018 m. atidarė pirmąjį Lietuvoje bendruomeniško gyvenimo studentų namus „Solo Society“ Kaune.

Mūsų partneriai ir klientai: „Capitalica Asset Management“, „SEB grupė“, „Palink“, „Rimi“, „Thermo Fisher“, „Hilton Worldwide“, „Lietuvos oro uostai“, „Sorainen“ ir daugelis kitų.

Apie plėtotoją
Statybų eiga

Klevas-I

Klevas-II

2022 II KETV.
2023 III KETV.
PASTATYTA

Vyšnia-VI

2022 II KETV.
2023 II KETV.
PROJEKTUOJAMA