Apie projektą - Nauji Butai Vilniuje

BAJORŲ ALĖJOS - NORISI GYVENTI TAIP!

„Bajorų alėjos“ – tai unikali mažaaukščių namų gyvenvietė kalvotoje 9 hektarų teritorijoje Bajoruose, sukurta taip, kad joje norisi gyventi, augti ir mėgautis ramybe. Į ją ilgametę patirtį iš vienos gražiausių sukurtų gyvenviečių Lietuvoje „Santariškių namai“ savo sėkmės istoriją perkelia įmonė EIKA.

Apie gyvenvietę

Mažaaukščių namų gyvenvietė „Bajorų alėjos“* bus plėtojama trimis etapais. Pirmajame projekto kvartale numatoma pastatyti 126 butus ir kotedžus su balkonais, terasomis ar individualiais kiemeliais. Gyvenvietėje planuojama įrengti vaikų žaidimo aikšteles, pavėsines, poilsio gultus ir lauko kepsninių zoną. Daug dėmesio skiriama gyventojų privatumui: individualūs kotedžų įėjimai, viena daugiabučio laiptinė. Kalvotame reljefe išsidėstę namai suformuos uždarą erdvę, kurioje nebus automobilių. Prie namų žaliuos ilgamečių liepų, obelų, vyšnių bei kitų medžių alėjos.

* Gyvenamosios paskirties projektas. 

 

Apie vietą

Šalia esančia Ukmergės gatve „Bajorų alėjų“ gyventojai automobiliu ar viešuoju transportu galės greitai pasiekti didžiuosius prekybos centrus ir parduotuves (BIG, Domus PRO, „Senukai“, RIMI, LIDL ir kt.), mokyklas ir darželius, gydymosi įstaigas ar sporto klubą. Šventeliškių ir Chodkevičiaus gatvių sankirtoje planuojama statyti nedidelį prekybos centrą, kuriame bus patogu apsirūpinti kasdienio vartojimo prekėmis. Ukmergės gatvę siekiantis vakarinis aplinkkelis pagerina susisiekimą ir mažina automobilių spūstis šalia esančiose gatvėse. Greitu metu susisiekimą dar labiau pagerins ir šiaurinis aplinkkelis, tiesiamas Mykolo Lietuvio gatve.

Namai, kuriuose norisi gyventi

Projektuojami kelių tipų pastatai: dviejų aukštų su mansarda kotedžų tipo daugiabučiai su individualiais įėjimais ir keturių aukštų daugiabučiai su erdviais balkonais. Didžioji dalis projektuojamų butų bus funkcionalūs ir kompaktiški, o kotedžai – erdvesni ir su lanksčiai planuojamomis erdvėmis. Dalyje butų bus galimybė atskirti virtuvės zoną nuo svetainės. Gyventojų patogumui po namais suprojektuoti sandėliukai, o prie kotedžų bus įrengtos stoginės automobiliams.

NAUJO TIPO KOTEDŽAI LIEPA:

2 k. 50 - 51 kv. m

3 k. 61 - 62 kv. m

4 k. 92 - 102 kv. m

 

Statybos darbų pradžia Liepa 1 ir Liepa 2: 2016 m. IV ketv.

Statybos darbų pabaiga Liepa 1 ir Liepa 2: 2017 m. IV ketv.

 

MAŽAAUKŠTIS DAUGIABUTIS VYŠNIA:

1,5 k. – 41 kv. m

2 k. 43 – 53 kv. m

3 k. 58 – 59 kv. m

 

Statybos darbų pradžia Vyšnia 1: 2016 m. IV ketv.

Statybos darbų pabaiga Vyšnia 1: 2017 m. III ketv.

Statybos darbų pradžia Vyšnia 2, 3, 4: 2017 m. IV ketv.

 

STATYBŲ NUOTRAUKAS GALITE RASTI ČIA>>>

Apie kokybę

„Bajorų alėjose“ daug dėmesio skirta pastatų kokybei. Namuose suprojektuota rekuperacija, kurios įrengimą esant poreikiui pirkėjai gali papildomai užsisakyti iš UAB EIKA. Pastatų sandarumas atitinka A energinę klasę. Kotedžuose įrengiamas grindinis šildymas, o daugiabučiuose – radiatorinis. Gyvenvietės šildymas yra nepriklausomas nuo centrinio miesto šildymo – kiekvienas namas turės atskirą dujinę katilinę. Gyventojai patys galės nuspręsti, kada pradėti ir kada baigti šildymo sezoną.

Daugiau informacijos apie UAB EIKA projektus rasite www.eika.lt

EIKA VR

Siūlome išbandyti naujos kartos technologiją ir per virtualią realybę pažvelgti į savo būsimus namus projekte „Bajorų alėjos“. Patalpų ir baldų parametrai yra identiški tikram vaizdui, todėl sukuriamas įspūdis, lyg žvalgytumėtės po savo būsimą butą.
360 ture galite pamatyti EIKA apdailą, kuri įgyvendinama name „Vyšnia 2“.

Susisiekite

   +370 666 11230
   rita@eika.lt

   Darbo laikas:
        I - V 9.00 - 18.00

Dirbame ir šeštadieniais iš anksto susitarus.

 

   +370 698 56508
   justinas@eika.lt

© 2014 EIKA. NAUJI BUTAI, butai Vilniuje, kotedžai Vilniuje.
A. Goštauto g. 40 B, LT-01112 Vilnius. Tel. +370 616 20540.